Kapcsolat

Munkatársak, területek

Kovács Ferenc, ügyvezető, belföldi és nemzetközi szállítmányozás

f.kovacs@cerealport.hu

+36 70 327 98 74

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sziva Petra, ügyvezető, pénzügyi vezető

p.sziva@cerealport.hu

+36 30 687 09 59

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Balogh Tímea, nemzetközi fuvarszervező (IT, SI, RO)

t.balogh@cerealport.hu

+36 70 398 38 34

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kelemen Ádám, nemzetközi fuvarszervező (IT, SI, RO)

a.kelemen@cerealport.hu

+36 70 427 32 72

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bandicz János, nemzetközi és belföldi fuvarszervező (A, SK, CZ, HR)

 

 

 

 

 

 

 

 

j.bandicz@cerealport.hu

+36 70 318 7998

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bezselics Barbara, nemzetközi és belföldi fuvarszervező (A, SK, CZ, HR)

 

 

 

 

 

 

 

 

b.bezselics@cerealport.hu

+36 70 327 9873

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nemes Dávid Kristóf, nemzetközi és belföldi adminisztrátor (A, SK CZ, HR)

 

 

 

 

 

 

 

 

d.nemes@cerealport.hu

+36 70 625 98 75

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Farkas Eszter, nemzetközi adminisztrátor (IT, SI, RO)

 

 

 

 

 

 

 

 

e.farkas@cerealport.hu

+36 70 679 00 37

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ressné Kun Nikoletta, irodavezető, pénzügy és számlázás

 

 

 

 

 

 

 

 

n.kun@cerealport.hu

+36 70 318 24 38

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ágoston Klaudia, számlázási adminisztrátor

 

 

 

 

 

 

 

 

k.agoston@cerealport.hu

+36 70 678 20 08

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kommunikációs űrlap

Kérjük, adatait pontosan adja meg a sikeres kapcsolatfelvétel érdekében!

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!


!
!
!

!


!
CAPTCHA

Kapcsolat

Cerealport Kft.

9028 Győr,
Tárogató utca 63.
Telefon: 96/821-526
E-mail küldése
Cerealport Kft. - EnglishCerealport Kft. - Magyar